Rzecz się taka wydarzyła, że ekipa Synthetic Blast konkurs zwyciężyła!

Tak jest! To nie żart…
Decyzją jury Przeglądu Kapel Rockowych PKRock’22 w Legnicy, w składzie Marcin Andrzejewski, Tomek „Galik” Gala, Stefan Melcer, Michał Przechera i Marek Szpyra zdobywamy 1 miejsce; Ex-æquo wraz z cieszyńskim zespołem Rumore.
 
 
Dziękujemy przede wszystkim zgromadzonej publiczności, która uczestniczyła w tej wymianie energii w czasie naszego misterium. Wasze wsparcie pod sceną było dla nas nieocenioną siłą napędową!
 
Dziękujemy oczywiście wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przeglądu, Legnickie Centrum Kultury, Pawłowi Jurczykowi, gremium szanownego jury, chłopakom od nagłośnienia, a także oświetlenia (pełna profeska Pany!), panu strażakowi i wszystkim innym ludzikom, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć.
 
Ślemy również pozdrowienia do zespołów, z którymi mogliśmy dzielić scenę, tj. Rumore, Cynamonowy Ogród , SekcjaRapu, Bałagan, Nojak, oddwill, w tym także dla zespołu DOFX (może innym razem coś pohałasujemy), pozdrowienia również dla ekipy Cochise, koncercik był miodzio i dzięksy Pawle za radę ze sceny! Doceniamy to 🙂
Dziękujemy też panu Jackowi z małżonką Elą za ogarnięcie transportu. Daliśmy radę!
 
I na koniec, przeogromne propsy dla Piotrek Przewoźniak, który opanował w tydzień nasz materiał i na ten szczególny występ zastąpił naszego stałego drummera. Pięknie złoiłeś te gary mistrzuniu!
 
No i legancko… Splendor!!!
Dziękuję za uwagę i do zobaczenia zatem!
 
Somewhere, somewhen…
 


*

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Synthetic Blast (@syntheticblast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *