Najbliższy hałas zrobimy w Tarnowie u boku Zenek Kupatasa🔥

Zenek Kupatasa przyjeżdża z zespołem do Tarnowa!
Przygotujcie się na koncertowy przekrój twórczości Zenka, pełny, elektryczny, półtoragodzinny koncert, do zO! Rozgrzeje zespół Synthetic Blast.
Bilety przedsprzedaż – 35zł
https://goout.net/pl/bilety/zenek-kupatasa/qqjo/
Bilety na bramce – 45zł
 
✯✯✯ zenek kupatasa ✯✯✯
ZENEK KUPATASA to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Jego najnowsza, ósma płyta „O!” to kwintesencja jego stylu – punkmetalowe, motywujące hymny ze swoistą filozofią Zenka. Jego kolejnym krokiem jest podwójny album „Rezyliencja”, który będzie wydany w dwóch częściach: „Tak – 3mać!” 24.11.2022 i „Jakie to jest Piękne” 20.06.2023. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością.
ZENEK KUPATASA (skład):
Zenek Kupatasa – wokal, gitara
Jurek Dostałsię-Halapenio-Butelka-Łapa-Bańki Mydlane – gitara
Czesław Krasnal lub Ątoni Ątoniak – bas
Ryszard Pierre Luigi Pierrogi Klatka Schodowa – perkusja
Teledyski ZENEK KUPATASA:
🌐 ALBO GRUBO ALBO WCALE: https://youtu.be/XbUhNvJL8ow
🌐 SŁONECZKO: www.youtube.com/watch?v=PwhLcjWlH5Q
🌐 BUDZIK: www.youtube.com/watch?v=PwClw4Az4Z0
🌐 ZIMNE OGNIE: www.youtube.com/watch?v=PhudeLlXAKw
🌐 JEDNOROŻEC: www.youtube.com/watch?v=_w7DtPxBElE
 
✯✯✯ Synthetic Blast ✯✯✯
Synthetic Blast to zespół grający Alternative metal. Muzykę charakteryzuje kombinacja ostrych gitarowych riffów z elektroniką i samplami, połączone z melancholijnymi tekstami oraz charyzmatycznym wokalem. Kwintet powstał w 2016 roku w Krakowie, a na koncie ma liczne występy na festiwalach i konkursach, w tym kilka nagród i wyróżnień. Debiutancki album studyjny zespołu pt. „Modern Love & Old-Fashioned Death” ukaże się już niebawem…
Teledyski:
🌐 NO TOMORROW: https://youtu.be/NLorQ2Lun_s

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *